Категорії Інформація
Каси Додати подію
Артем Пивоваров
16 лютого 2023

Артем Пивоваров

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 119-349 PLN

Klub Stodoła
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa

Про подію

Артем Пивоваров повертається з концертом до Варшави

Український співак Артем Пивоваров вміє запалювати серця своєю творчістю та харизмою. І 16 лютого він це зробить у Варшаві на сцені клубу Stodoła. А ми пропонуємо вже зараз купити квитки на подію через наш онлайн-сервіс, щоб бути впевненим, що потрапите на захід.

Цей концерт, як і багато інших, присвячений незламним українцям, які виборюють своє право жити в Незалежній країні. Й так! Артем Пивоваров співатиме задля Перемоги, задля підтримки тих, хто був змушений виїхати з України.

Стихійна творчість Артема Пивоварова

Артем Пивоваров є співаком нового покоління – прогресивний та артистичний, трохи зухвалий й з власною філософією.  Саме тому в його піснях багато образності та символічності. Багато що Артем у свої пісні переніс з праць українських поетів.

Так, через призму музики слухачі заново знайомляться з творчістю Івана Франка, Тараса Шевченка, Богдана-Ігоря Антонича та багатьох інших видатних українських митців. А це саме те, що потрібно зараз не тільки українцям, а й всьому світу. Адже так ми можемо популяризувати українську культуру та показати її неймовірну красу!

Більше концертів у Варшаві ви можете переглянути в афіші «Kontramarka». 

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код