Категорії Інформація
Каси Додати подію
БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. Be brave like Ukraine
15 листопада 2022

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. Be brave like Ukraine

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 1190 грн

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa
БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ
БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ
08 березня, 20:00 Гданськ 950 грн Купити
09 березня, 20:00 Вільнюс 35-100 EUR Купити
11 березня, 20:00 Таллінн 35-80 EUR Купити
12 березня, 20:00 Рига 35 EUR Купити

Про подію

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ у Варшаві на біс!

Концерт на підтримку України зібрав сотні українців та поляків, які прийшли зробити свій внесок у Перемогу. Адже кожен квиток – це допомога ЗСУ та українцям, які постраждали від війни. Охочих прийти було більше ніж місць у залі, тому гурт виступить у Варшаві знову! Побачимося 15 листопада у PROGRESJA (Fort Wola 22). Початок концерту о 19:00.

Творчість «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» – це уособлення світогляду українців – хороброго, чуттєвого й незламного. У їх музиці б'ється воля, їх піснями розлітається слава України! Гурт збирає тисячні зали у містах і мільйони прослуховувань на музичних платформах.

«БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» люблять за якісну українську музику, відвертість та громадянську позицію. З перших днів війни хлопці займаються волонтерством і виступають з концертами перед військовими та жителями звільнених від окупації міст.

Тур на підтримку України «BE BRAVE LIKE UKRAINE» розповідає історію про сильних, сміливих і ВІЛЬНИХ людей. Концерти гурту набули нового значення: це заклик «Не мовчіть», це присвята «Героям», які відстоюють справедливість, а кожен квиток – це внесок у перемогу й підтримку українців. Адже кошти, зібрані на концерті, підуть на допомогу українським військовим, а також людям, що постраждали від війни.

Приходьте на концерт підтримати Україну. Приходьте почути улюблені пісні: «Зорі запалали», «Героям», «Без неї ніяк», «Листопад», «Вільні люди» та ін.

Концерти туру відбуваються за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код