Категорії Інформація
Каси Додати подію
ONUKA (Warszawa)
07 травня 2024

ONUKA (Warszawa)

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

Про подію

ONUKA — український електро-фольк гурт створений Натою Жижченко, співачкою, мультиінструменталісткою, авторкою пісень, та Євгеном Філатовим (THE MANEKEN), музикантом, композитором, саунд продюсером та режисером. Звучання ONUKA — це органічний мікс електроніки, актуальної поп-музики та українських народних інструментів. ONUKA першими змогли донести до широкої аудиторії багату спадщину української культури в контексті сучасної музики.

Європейський тур «ROOM», є продовженням українського туру - презентації останнього альбому гурту і окремою можливістю для всіх українців бути почутими і побаченими поза межами України, можливістю поділитися всім тим, що накопичилось всередині та розповісти музикою все, що в українців на душі. Найближчим часом ONUKA виступить в Варшаві, Празі, Берліні,, Кельні, Гамбурзі, Брюсселі, Парижі та Мюнхені.

«ROOM» четвертий музичний альбом гурту, кожна з пісень якого присвячена особливій проблематиці сьогодення українців в умовах війни. Ніхто з українців не обирав опинитися у цих подіях, ніхто не очікував, що його життя розділиться на «до» і «після». Мало хто мав час, можливість і простір для усвідомлення свого вимушено нового життя та переосмислення мрій про майбутнє. Кожна пісня альбому присвячена тим драматичним емоціям і ситуаціям, в яких опинилися українці. 

До альбому увійшли 10 пісень, дві з яких вже раніше виходили у форматі синглів: пронизлива балада «Душа Народу» та драйвова, життєствердна «PEREMOHA». Трек «PEREMOHA» потрапив до плейлисту EQUAL Global із майже мільйоном підписників, а ONUKA стала українською амбасадоркою Spotify Equal, демонструючи соціальну відповідальність гурту.

«Я з надією-таки сподіваюсь і вірю, що кожне прослуховування нашої музики наближає нас до перемоги і опосередковано, і буквально, бо музика єднає, музика зцілює, музика рятує, музика донатить і музика перемагає». — Ната Жижченко як амбасадорка Spotify Equal.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код