Категорії Інформація
Каси Додати подію
03 березня 2024

ТеСАМЕШоу

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»
Ціна: 99-195 PLN

Club Fair Play
Taśmowa 1

Про подію

ТЕСАМЕ ШОУ у Варшаві!

Без змін не буває розвитку. Тому гумористичний колектив Вар'яти шоу пішли у самостійне вільне плавання. Настав їхній час – час змін та експериментів.

Вони – «ТЕ Саме Шоу». З тими самими людьми: Віталієм Тильним, Володимиром Жоглом, Валентином Сергійчуком, Сергієм Полупаном та Володимиром Ковцуном. Крім того взяли до себе на борт ще україномовний стендап і вирушають у Чернівці з новою програмою.

«Те Саме Шоу» – це саме те шоу, яке потрібне всім, хто любить справжній український гумор! І ми продовжуємо робити те, що найкраще вміємо – жартувати українською там, де вона звучить! Там, де нас чекають!

«Те Саме Шоу» – це ті самі дві години сміху, до яких ви звикли. Це та сама добра комедія, в якій кожен впізнає себе. Це та сама атмосфера і драйв, тільки по-новому і зі свіжим подихом на повні груди.

Разом піднімемо наш дух до Перемоги, підтримаємо один одного та допоможемо ЗСУ, запрошують Владзьо, Володимир Жогло, Валентин Сергійчук, Віталій Тильний і Сергій Полупан, нагадуючи, що купуючи квитки, ви долучитеся до доброї справи. Адже в кожному квиточку закладена допомога ЗСУ.

Чекаємо Вас 3 березня у Варшаві на "ТеСаме Шоу"!

Зробіть чудовий подарунок своїм прекрасним половинкам до Міжнародного жіночого дня!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код