Категорії Інформація
Каси Додати подію
ВЄРКА СЕРДЮЧКА
22 травня 2023

ВЄРКА СЕРДЮЧКА

Ціна: 119-249 PLN

Arena COS Torwar
ul. Łazienkowska 6a
Купити квиток

Замовити квитки на "ВЄРКА СЕРДЮЧКА"

22 трав., понеділок
VERKA SERDUCHKA
VERKA SERDUCHKA
19 травня, 19:00 Таллінн 40-77 EUR Купити
24 травня, 20:00 Відень 69-199 EUR Купити

Про подію

Легендарна Вєрка Сердючка завітає з концертом у Варшаву

А знаєте ви, що 6 березня Вєрка та її команда завітає у Варшаву, щоб привітати гостей міста та місцевих мешканців з весною та разом з ними відгриміти свій день народження? Тож тепер ви знаєте і нічого не залишається, як купити квитки на цю подію, адже на вас чекає щось запальне та веселе.

Скільки ж виповниться років співачці? О! Та про це не варто казати, бо свій вік вона приховує. Але ми точно знаємо, що цей персонаж завжди молодий та енергійний, як весна! Тому зустрічати цю пору року варто лише з нею.

Чому варто завітати на концерт?

По-перше, якщо ви хоч раз були на концертах, де виступає Вєрка Сердючка, то ви вже точно знаєте, що піти звідтіля важко. Бо пісні її мають шалену силу, яка змусить кожного танцювати та радіти.

По-друге, цей концерт – це привітання весні, де кожен, хто не прокинувся від зимової апатії обов’язково прокинеться. Веселі пісні та жарти зроблять своє діло.

По-третє, це буде найнезабутніше день народження, бо Сердючка завітає у Варшаву разом зі всією своєю командою.

Готові зустріти команду «VERKA SERDUCHKA & BAND» й відтягнутись на повну? Тоді приходьте на подію та прихопіть з собою компанію – разом завжди веселіше!

До речі, в нас ще є пропозиції для вас – всі концерти та шоу у Варшаві.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код